Lista EMMETT praktičara za ljude

Lista licenciranih EMMETT praktičara za ljude u kontinuiranoj edukaciji – Hrvatska 

Abecednim redom:
Prezime i ime Kontakt Stupanj
Bakarac
Waldvogel Gordana gordanaw@gmail.com EP1-EP5 Advanced Limphatics
Beli Manastir
Marđetko Tomislav djomar10071991@gmail.com
Benkovac
Vidović Magdalena magdalena1507.vidovic@gmail.com EP1
Biograd n/m
Mandić Marko lauramb@net.hr
Bizovac
Glavašić Maja majaglavasic8@gmail.com
Sršić Anja anja.srsic@gmail.com
Bjelovar
Brozović Jurišić Tamara tamarabroza@yahoo.com EP1
Knezić Mateo mateokfox@gmail.com
Leljak Lea lealeljak1@gmail.com EP1
Živko Kornelija zivkokornelija@gmail.com EP1
Bol
Matišić Ozren ozren.m@emmett-hr.com Napredni EMMETT praktičar EMMETT instruktor
Borovo
Drobić Larisa larisadrobic7@gmail.com
Buzet
Sandalj Tjaša welnessstyletjasa@gmail.com EP1
Crikvenica
Košuljandić Krpan Iva iva_kosuljandic@yahoo.com EP1
Čakovec
Horvat Alen alen.horvat@fizioterapija-horvat.hr
Jelenić Tina tkalectina@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Spec. za žensko zdravlje Advanced Limphatics
Šilec Lucija lucija.silec@gmail.com
Čavle
Brozović Marta brozovicmarta@yahoo.com   Napredni EMMETT praktičar
Daruvar
Čehulić Marina marina_cehulic@yahoo.com   Napredni EMMETT praktičar
Ružička Karolina karolinaruzicka@gmail.com EP1-EP2
Šimunović Staša sstashasim20@gmail.com   EP1-EP4
Delnice
Orešković Marta martaoreskovic1998@gmail.com
Donja Bistra
Eršek Mirjana mirersek@gmail.com
Donji Miholjac
Kovačić Elizabet elizabet.kovacic@gmail.com   EP1-EP3
Donja Stubica
Danijela Strugar danijela.strugar1@gmail.com EP1-EP4
Dubrovnik
Ćulić Bruno bculic150@gmail.com
Roko Jelena jelenaroko77@gmail.com EP1-EP2
Jasmina Tepšić jasmina.cvikic@gmail.com   EP1
Dugo Selo
Glavač Ivana ivana0007i@gmail.com EP1
Horvat Marina sliskovic17marina@gmail.com
Đakovo
Brevulj Jasminka brevia.jasminka@gmail.com
Mirta Ručević mirtaru.67@gmail.com   EP1-EP4
Ručević Vanja fthkinja1908@gmail.com
Pastva Ana anapastva96@gmail.com
Vaci Marija marijavaci82@gmail.com
Hrvatska Kostajnica
Tuzlak Magdalena magi.tuzlak86@gmail.com
Imotski
Karoglan Ivica ikaroglan0@gmail.com
Ivanić Grad
Tremac Josipa pepafit@gmail.com
Karlovac
Bene Dijana dijana.bene@gmail.com EP1-EP2
Canjar Ivana istaresincic@gmail.com
Ivana Štedul info@senzogym.hr   EP1
Maja Duvančić Furač majaduvancic@gmail.com   EP1-EP5
Kaštela
Keškić Franjo franjo.keskic95@gmail.com
Koprivnica
Čolig Šarić Petra petra.colig@gmail.com EP1-EP2
Pažić Biljana biljana.babic82@gmail.com   EP1-EP4
Konjščina
Mrazović Iva iva.mrazovic@hotmail.com
Križevci
Rusan Andrija rusan.andrija@yahoo.com   Napredni EMMETT praktičar
Krk
Kolić Laura laura.kolic@gmail.com EP1-EP2
Kolić Danijela kolicdanijela@gmail.com   EP1-EP2
Kutina
Juretić Vedrana vedrana.juretic@gmail.com
Katinić Ines ines.katinic@gmail.com
Labin
Juričić Lara lara.juricic201@gmail.com EP1-EP2
Načinović Elena elena.vozila@gmail.com   EP1
Radonić Barbara barbara.radonic25@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics
Livade
Pogorevac Neda nedapogorevac@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics Pelvic Care
Lovran
Osbah Filip osbahf@gmail.com
Makarska
Boban Željka zeljkaboban3@gmail.com EP1-EP6
Danese Maja majadanese@inet.hr
Krivić Iva kriviciva7@gmail.com
Miloš Gordana goge.milos@gmail.com EP1
Mali Lošinj
Banić Ana anabanic16@gmail.com EP1-EP3 Spec. za žensko zdravlje"
Viskić Nina nviskic@gmail.com
Zekić Iva iva.fucic@gmail.com
Metković
Dominiković Kristina bajokristina5@gmail.com
Ivana Gujinović ivanagujinovic@gmail.com
Novalja
Redić Iva ivaredic@gmail.com EP1-EP2
Omiš
Maslov Josip sizfizio@gmail.com
Oprtalj
Ana Basaneže db.louie@hotmail.com
Orahovica
Buljan Marin buljanmarin8@gmail.com   EP1-EP4
Špoljarić Jazvanac Kristina kristinaspoljaric99@gmail.com   EP1-EP4
Osijek
Bareš Mirela bares.mirela@gmail.com EP1
Boras Katarina katiboras@gmail.com
Cindrić Mirna mima95os@gmail.com
Dravinski Marija dravinski.m@gmail.com
Gajari Anita anitagajari@gmail.com EP1
Habjanić Dunja dunjah1@hotmail.com
Iža Sonja sonja.iza@gmail.com EP1- EP3 EmmCare za osobe s posebnim potrebama
Juhasz Janja janjabb@net.hr
Kovačić Elizabet elizabet.kovacic@gmail.com   EP1-EP4
Kovačić Farkaš Tihana tkf@bedlington.hr EP1
Kovačević Katarina k.misic27@gmail.com
Matković Vanja vanja.bucan@gmail.com EP1-EP2
Mijatović Bojan mijat2004988@gmail.com EP1
Nađ Bakarić Jelena jelena.nad@gmail.com
Pandurević Ružica ruzica.pandurevic@gmail.com EP1
Petrinec Irena irena.petrinec2@gmail.com   EP1- EP2
Pope-Gajić Ozana ozana@ergovita.hr Napredni EMMETT praktičar Spec. za žensko zdravlje EmmCare za osobe s posebnim potrebama EmmTech tutor Senior Emmett instruktor M1-EP4
Stojanović Ivan stolernr2212@gmail.com   EP1-EP4
Šargač Filip filip.sargac1@gmail.com
Tot Ozana Katarina ozana_katarina@yahoo.com   EP1-EP3
Uglješić Srđan srdan.ugljesic@gmail.com
Venžera-Azenić Darija darija977@gmail.com
Zeba Antonia antoniazebaa97@gmail.com
Pakrac
Ivona Lujanac ivona2376@gmail.com
Pazin
Vratonja Klara klaravratonja@gmail.com EP1-EP2
Povljana
Tičić Ivona ticicivona@hotmail.com EP1-EP2
Pula
Benčić Gracijela gracebencic69@yahoo.it   EP1-EP3
Božičević Ana abozicevicb@gmail.com
Divković Nakić Natalija natalijadivkovic@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Spec. za žensko zdravlje EmmCare za osobe s posebnim potrebama EMMETT4Dogs instruktor Advanced Limphatics Pelvic Care
Kokanović Magdalena magdakoka@gmail.com EP1-EP2
Križman Klaudija klaudija_krizman@hotmail.com EP1-EP2
Maras Kornelija kmaras0404@gmail.com EP1-EP6 Advanced Limphatics
Perić Tanković Sara sara.peric.tankovic@gmail.com
Popovača
Erendić Kristijan kristijan.erendic@gmail.com Napredni EMMETT praktičar
Požega
Ivanešić Matea matea.ivanesic2410@gmail.com EP1-EP2
Kovačević Maja mkovacevic736@gmail.com
Pečić Martina mpecic201@gmail.com
Pregrada
Fišter Ivana ivana.cucek27@gmail.com EP1-EP2
Prelog
Lipić Mateja matea.l.589@gmail.com EP1
Rijeka
Babeli Vičević Tanja tanja.babeli@yahoo.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics
Balog Alma alma20kappo@gmail.com
Cvitan Jelena jelena.cvitan6@gmail.com
Dragičević Tatjana dragicevicka@yahoo.com EP1
Jokić Maja mp_ri@yahoo.com EP1-EP2
Kadrić Kusić Žana zana.kadric@gmail.com   EP1-EP4
Kamenar Dešić Manuela manueladesic@gmail.com
Malešević Katarina katarinamalesevic4@gmail.com EP1
Marincel Antolović Iva ivamarincel@gmail.com EP1-EP2
Maržić Maja maja.marzic@gmail.com Napredni EMMETT praktičar
Mateševac Lajić Tanja tanja.matesevac@gmail.com
Miketa Aleksandar acomiketa@gmail.com Napredni EMMETT praktičar EmmTech tutor
Milekić Ivona ivonamilekic97@gmail.com
Nekić Martina martinanekic93@gmail.com EP1
Nožarić Sendi sendi.malinic@gmail.com   EP1-EP2
Pantić Zlatko zlatko.pantic.ri@gmail.com Napredni EMMETT praktičar
Plišić Antonia antoniaplisic96@gmail.com
Rogić Tanja ljtanja85@gmail.com   Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics Pelvic Care
Skoki Mević Natalia skoki.mevic@googlemail.com EP1-EP2
Smokvina Adriana adriana.smokvina@gmail.com EP1-EP2
Stanić Pliskovac Kristina s.kiksa@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics
Šalinović Dajana dajana-fizio@hotmail.com
Težak Zorana zoza_t@net.hr Napredni EMMETT praktičar Spec. za žensko zdravlje EmmCare za osobe s posebnim potrebama
Trpkov Miodrag bowen.rijeka@gmail.com
Udović Lorena lorena.udovic@gmail.com   EP1-EP2
Vidljinović Darija darija.vidljinovic@yahoo.com Napredni EMMETT praktičar
Rovinj
Radolović Bonassin Manuela manuela.bonassin@gmail.com   EP1-EP4
Wagner Lešić Petra pepywagner@yahoo.com
Samobor
Žokalj Renata renata.z@emmett-hr.com EmmTech tutor EP1
Nikolina Celizić nikolina.cela@gmail.com   EP1-EP3 Advanced Limphatics"
Samaržija Ivana strksi@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics
Skender Kristina skender.kristina95@gmail.com
Škiljan Valentino valentino.skiljan@gmail.com
Žunić Lea howrselia10@gmail.com
Sesvete
Bešen – Zadro  Monika monika.besen@gmail.com EP1-EP2
Koren Ksenija ksenija.koren1@gmail.com   EP1
Rogar Ljiljana ljiljana.rogar63@gmail.com
Sinj
Budimir Bekan Antonia antonia.bekan@gmail.com
Sisak
Pavlović Lucija lucija.pav1995@gmail.com
Prelošćan Ivana ivana.preloscan@gmail.com
Slatina
Tina Jeđud tjvukovski@gmail.com Napredni EMMETT praktičar
Špoljarić Kristina kristinaspoljaric99@gmail.com EP1-EP3
Slavonski Brod
Karakaš Svjetlana svjetlanakarakas@gmail.com
Lebić Josip j.lebic@gmail.com EP1
Pavelić Barbara barbara.pavelic.barbi@gmail.com EP1-EP3
Satinović Mikleušević Simona simki78@hotmail.com   EP1-EP3 Advanced Limphatics"
Solin
Anita Papić anita.papic13@gmail.com
Split
Berić Ognjen ognjenberic@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics Pelvic Care
Bilić Anđela andjela.bilic@gmail.com
Hrstić Antonella e.l.l.a.hrstic@gmail.com EP1
Jelavić Jasna jjelavic@net.hr EP1
Kalajžić Ana ana_kalaji@yahoo.com
Krnić Iva ikrnic1992@gmail.com
Mandić Ivan i.mandic83@gmail.com
Maras Robertina robertinamaras4@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Pelvic Care
Marina Parać Reljan paracmarina@yahoo.com   EP1
Mastelić Daniela daniela.mastelic@gmail.com
Milinić Sanja sanjamilinic@gmail.com
Mindoljević Sladjana sladjana.mindoljevic@gmail.com Napredni EMMETT praktičar EMM-Tech Tutor Advanced Limphatics Pelvic Care
Mladinić Ivana ivana.mladinic13@gmail.com
Nikolina Žuvela niki.zuvela@gmail.com EP1
Okula Jelena j.okula@hotmail.com EP1-EP4 EmmTech tutor
Pavić Danijela da.nijelapavic@gmail.com
Pavlov Maretić Lucija 1996lucija@gmail.com
Pivac Ema ema.pivac@gmail.com
Pleština Franćeska franceskaplestina@gmail.com   EP1-EP2
Radić Marija mradic13@gmail.com
Smoje Zrinka zrinka.smoje@gmail.com
Ševo Lucija lucesevo@gmail.com
Šimunac Zrinka zrine1911@yahoo.com
Stobreč
Geleta Silvija silfgel@gmail.com
Strmec
Čeh Ana ana.zugec@zg.t-com.hr EP1
Nataša Dutković Škrapec natasadutkovic@gmail.com EP1-EP3
Sveta Nedelja
Dukši Dario duksi.dario@gmail.com Napredni EMMETT praktičar
Macut Bruno brunomacut1@gmail.com EP1-EP2
Sveti Ivan Zelina
Golubić Marko golubic.marko993@gmail.com
Nasteski Ana ana@musculus.hr
Šibenik
Ivanković Tijana tijana.jurjević@gmail.com   EP1-EP2
Trogir
Jerković Martina martina.jerkovic2911@gmail.com
Radić Teo teo.radic23@gmail.com EmmTech tutor Napredni EMMETT praktičar
Umag
Imamović Azra azra.vu@gmail.com EP1-EP6
Šišić Pamela pamela.sisic@gmail.com EP1
Varaždin
Bešenić Maja Marija mmzelimorski@gmail.com
Gužvinec Tatjana tatjanag4@gmail.com EP1-EP2
Keča Ksenija ksenijakeca@gmail.com EP1-EP2
Šebijan Martina martina.sebijan@hotmail.com EP1-EP2
.Zgrebec Ema zgrebec.e@gmail.com
Živković Slađana sladjanazivkovic01@gmail.com EP1-EP2
Varaždinske Toplice
Šarec Danijela dsarec1986@gmail.com EP1
Vela Luka
Velika Gorica
Župetić Petra petra.metic@gmail.com EP1
Tičarić Ana ana.tiari623@gmail.com
Vinica
Šikonja Hudelj Tina tina.sikonja.hudelja@gmail.com
Vinkovci
Kristić Snježana snjezana.kristic@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Spec. za žensko zdravlje EmmCare za osobe s posebnim potrebama EmmTech tutor
Adriana Markanović adriana.markanovic@gmail.com EP1-EP4 Pelvic Care
Maras Mislav mislav.maras22@gmail.com EP1
Šarić Anamarija am.simunovic@gmail.com
Virovitica
Andrijašević Vlatka physio.balance80@gmail.com   EP1-EP4
Vis
Maretić Danira daniraa.maretic@gmail.com
Vrbovec
Bekavac Mirjana mirjana.bekavac3@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics
Dorić Valentina doric.valentina@gmail.com EP1
Vukovar
Marinković Igor rogi.alpacino@gmail.com   EP1-EP2
Maslovara Saša sasamaslovara@gmail.com   EP1
Uglješić Tamara ugljesict@gmail.com
Zadar
Antišin Antonija antonijaab@gmail.com EP1-EP3
Brčić Maja maja.veli.iz@gmail.com EP1
Dujmov Tina tdujmov777@gmail.com EP1
Kecman Nino nino.kecman@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics EmmTech tutor Emmett instruktor M1-6
Majcenović Anamarija anam.majc@gmail.com EP1-EP5
Marnika Jure jmarnika@gmail.com Napredni EMMETT praktičar
Maričić Vlatka maricic.vlatka@gmail.com
Nekić Maja majanekic95@gmail.com
Rotim Daniel danielrotim01@gmail.com
Štrmelj Barbara barbarastrmelj@gmail.com   EP1
Zekanović Ivana ivana.zekanovic@gmail.com
Zubčić Ivona ivona.nekic11@gmail.com EP1-EP2
Vladanović Ivan ivan.vladanovic@gmail.com   EP1-EP2
Zagreb
Antolić Darija daantolic@gmail.com EP1-EP3
Babić Matea babic.matea4@gmail.com EP1-EP3
Barić Glasnović Martina martina.baricglasnovic@gmail.com
Baričić Lucija lucija.baricic@gmail.com EP1-EP3
Beneta Josip beneta.josip@gmail.com
Bešenić Lucia lucyjuric@gmail.com EP1
Borak Marina marinaborak@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics Pelvic Care
Borković Matija matija.borkovic2701@gmail.com EP1
Borovac Štefanović Leda lbstef@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Spec. za žensko zdravlje EmmCare za osobe s posebnim potrebama EmmTech tutor Emmett instruktor M1-6 Advanced Limphatics"
Borić Šejla sejlaboric.1@gmail.com EP1
Bekić Iva   iva.bekic@gmail.com EP1
Brleg Ana ana.brleg@gmail.com
Brzač Biljana brzacbiljana@gmail.com
Budimir Marinić Tea tea.budimir@gmail.com
Charabe Jadranka jadranka.charabe@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Spec. za žensko zdravlje EmmCare za osobe s posebnim potrebama Advanced Limphatics"
Čulina Nino nino.culina@svkatarina.hr EP1
Ćosić Josipa cosic.josipa81@gmail.com
Ćosić Maja maychi.zmaychi@gmail.com EP1
Dedović Jasminka jasminka.dedovic@gmail.com
Derković Renato tweety.renato@gmail.com EP1-EP2
Dević Monika devic321@gmail.com EP1-EP2
Drežnjak Ana anadreznjak096@gmail.com
Dujmić Lea dujmic.lea@gmail.com EP1-EP4
Dvojković Inga info@salon-kali.hr EP1
Ercegovac Iva ivaercegovac1@gmail.com
Finek Grabar Tanja tanja.fg@gmail.com
Fonjak Ines ines.fonjak@gmail.com
Fotez Maja maja.fotez@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics Pelvic Care EmmTech tutor  Emmett instruktor M1-6 i EP1-2
Fuketa Nika nika.fuketa@gmail.com EP1-EP4
Grkinić Anna copakannaa@gmail.com
Horvat Ana cigula.a@gmail.com
Hirtz Marko markohirtz@gmail.com
Hranilović Maja majahranilovic@yahoo.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics Pelvic Care
Hršak Maja mpaljevi@gmail.com EP1-EP2
Janković Štefica stefica.jankovic@fitera.hr
Katalinić Nicol nicolkatalinic1@gmail.com
Kelava Mateja k.mateja90@gmail.com
Kelemen Jelena jelena.kelemen@svkatarina.hr EP1-EP2
Keresman Tomislav tomislavkeresman@yahoo.com
Klaić Ines ines.klaic@outlook.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics Pelvic Care
Knez Sunčana suncana_knez@yahoo.com   EP1-EP4
Knežević Martina osteohigija@gmail.com
Kovačević Drmić Ana akovacevic1808@gmail.com   EP1-EP2
Kralj Kristina kristina.osmak@gmail.com
Kraljeta Iva ikraljeta@gmail.com EP1-EP2
Kreutz Vesna vesnakreutz@gmail.com
Kutija Ana ana.kutija@gmail.com EP1
Labar Vesna vesna.labar@gmail.com EP1-EP2
Lazarov Nikolina nikolina.lazarov@gmail.com EP1
Lener Pavić Višnja pavic.visnja@gmail.com Napredni EMMETT praktičar
Lisska Natalija natalija.lisska@gmail.com
Livaković Antonija livakovic.antonija@gmail.com
Ljubičić Ivana ivana.ljubicic01@gmail.com
Majcenović Anamarija anam.majc@gmail.com   EP1-EP4
Majdak Marijana majdakmarijana@yahoo.com Napredni EMMETT praktičar Spec. za žensko zdravlje EmmCare za osobe s posebnim potrebama Advanced Limphatics"
Maras Marija majamaras@gmail.com EP1
Marinac Ivana ivanacorina@gmail.com EP1-EP3 Pelvic Care
Marković Sandra sm.markovic@gmail.com Napredni EMMETT praktičar
Markušić Valentina valentina.markusic@gmail.com EP1-EP2
Mašće Romana romanamasce@gmail.com EP1
Matijević Mirjana plazaninm@gmail.com EP1
Mavra Morana morana.mavra@gmail.com   EP1
Melša Neda neda.melsa@gmail.com
Mesar Stela stelamesar154@gmail.com
Mihelj Ana ana.autoskola@gmail.com
Mihić Katarina mihic009@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics
Mihoković Mateja matejamiha94@gmail.com
Mravunac Kristina kristina.mravunac@gmail.com
Pakračić Tajana t.pakracic@gmail.com EP1-EP3
Pašalić Branimira branimira.pasalic@gramamed.hr
Paškov Dugandžija Gordana gordana.pd@gmail.com Napredni EMMETT praktičar Spec. za žensko zdravlje EmmCare za osobe s posebnim potrebama EmmTech tutor  EMMETT instruktor M1-6  Advanced Limphatics"
Pavić Andrea andrea111pavic@gmail.com
Pavlović Senčić Tena tenaps1995@gmail.com
Pem Bernarda bernardapem@yahoo.com
Perić Anamarija anamarija.peric@hotmail.com
Perić Tamara tamara-peric@hotmail.com
Plastić Jozica jozica.plastic@gmail.com   EP1-EP2
Popović Darinka popovic.darinka007@gmail.com EP1-EP4
Eva Popović eva.popovic@gmail.com EP1
Preskar Gordan gordan_pre@hotmail.com   Napredni EMMETT praktičar Advanced Limphatics
Račić Martina martina.racic2607@gmail.com EP1
Renard Mirjana mirjana.nastic.hr@gmail.com   EP1
Režek Natalija nrezek@manualmed.com   EP1-EP3 Pelvic Care
Starčević Ivan ivanstarcevicster@gmail.com
Stipanović Suzana suzanastipanovic1@gmail.com EP1
Šarić Mia mgiaschi@yahoo.com EP1-EP2
Šestak Veronika veronikasestak@gmail.com
Škarpona Anamarija anamarija.magdic@gmail.com
Štedul Ivana info@senzogym.hr   EP1
Tubikanec Dora dorachameleon@gmail.com   EP1
Tutić Jelena jtutic7@gmail.com EP1
Uzun Gordana uzun.gordana@gmail.com EP1 Advanced Limphatics
Veliki Samantha semisemi2209@gmail.com
Vidatić Ines ines.vidatic@gmail.com EP1-EP2
Vojnović Sonja sonjavojnovic@yahoo.com
Vujošević Bojan bojci5@gmail.com EP1-EP2
Vunak Leko Morana morana.vunak.leko@gmail.com
Zekulić Ada adazekulic1@gmail.com EP1-EP4
Zidarić Jasna jasna.zidaric@gmail.com EP1-EP3 Advanced Limphatics"
Zaprešić
Crnković Mirna mobylity@gmail.com EP1-EP2
Kerić Arijana arijana.keric@gmail.com EP1
Lučić Marina lucic.marina61@gmail.com EP1
Zlatar
Pozaić Ivana ivpozaic14@gmail.com EP1-EP4
Bosna i Hercegovina
Darko Bilić BiH Mostar darkobilic@gmail.com EP3 Advanced Limphatics
Ivan Baketarić BiH Mostar bake2897@gmail.com
Benjamin Vladić BiH Mostar benjamin.mz@hotmail.com
Josip Bubalo BiH Međugorje josipbubalo107@gmail.com
Ivana Čutura Krtalić BiH Mostar ivanaacutura89@gmail.com
Marija Pavičić BiH Ljubuški marija.pavicic92@gmail.com
Glorija Tomas BiH Mostar glorijatomas@gmail.com
Vedran Marinčić BiH Čitluk vedran_marincic@hotmail.com
Luka Prce BiH Mostar lukaprce@outlook.com
Tomislav Pinjuh BiH Mostar pinjuhtomislav@gmail.com
Kenan Gosto BiH Mostar nokebabo@gmail.com
Tomislav Romić BiH Posušje tromic99@gmail.com
Iva Baćak BiH Posušje iva.bakula363@gmail.com
Branimir Jelčić BiH Mostar jelcic.branimir4@gmail.com
Martina Sabljić BiH Široki Brijeg martinasabljic345@gmail.com
Martina Marinčić BiH Ljubuški martina.marincic5123@gmail.com
Draga Matić BiH Ljubuški draga.matic16@gmail.com
Lucijana Barišić BiH Ljubuški luca.baree@gmail.com
Marija Brbor BiH Ljubuški marija.brbor@gmail.com
Marija Šantić BiH Čitluk marija.santic99@gmail.com
Nejra Mišić BiH Gornji Vakuf-Uskoplje nejra_misic@outlook.com
Josip Mršić BiH Mostar josip.mrsic1505@gmail.com
Ana Čerkez BiH Široki Brijeg ana.cerkez@fzs.sum.ba
Tina Tomić BiH Ljubuški tinatomic48@gmail.com
Martina Ćorić BiH Široki Brijeg martinabosnjak5@gmail.com
Jozo Marković BiH Stolac jozomarkovic53@gmail.com
Bošnjak Marija BiH Sarajevo marijabosnjak998@gmail.com

Etički kod EMMETT praktičara

Kameleonski pristup tijelu