Tečajevi i instruktori

EMMTECH TUTORI
tutori
Jadranka Charabe – jadranka.c@emmett-hr.com – Zagreb
Tina Jelenić – tina.j@emmett-hr.com – Čakovec
Snježana Kristić – snjezana.k@emmett-hr.com – Vinkovci
Marijana Majdak – marijana.m@emmett-hr.com – Zagreb
Ozren Matišić – ozren.m@emmett-hr.com – Zagreb
Renata Žokalj – renata.z@emmett-hr.com – Zagreb

EMMETT INSTRUKTORI (na slici s lijeva na desno):
4
Borovac Štefanović Leda – leda.bs@emmett-hr.com- Zagreb – za module 3,4,5,
Kecman Nino – nino.k@emmett-hr.com – Zadar – za module 3,4,5,
Fotez Maja – maja.f@emmett-hr.com – Zagreb – za module 3,4,5,
Pope-Gajić Ozana – ozana@emmett-hr.com – Osijek – za module 1&2,3,4,5,6
Paškov Dugandžija Gordana – gordana.pd@emmett-hr.com- Zagreb – za module 3,4,5,

EMMETT SENIOR INSTRUKTORICA:
AnnekeLoode-2
Anneke Loode je rođena u Nizozemskoj, gdje je kvalificirala kao fizioterapeut (1991), a 1999. kao ortopedski manipulativni terapeut. Preselila se živjeti i raditi u Englesku i tamo stječe kvalifikaciju Bowen terapeuta (2001) i Emmett terapeuta (2008). Podučava Bowen tehniku od 2003. godine, te je certificirani instruktor Emmett tehnike od 2013. Predaje u Nizozemskoj, Belgiji, Engleskoj, Hrvatskoj i Sloveniji, a također radi u Fizioterapijskoj ordinaciji za sportske ozljede u Engleskoj.

Emmett tehnika tečaj
emmett-logo.jpg
EmmTech kratki tečaj
emtech

Ovdje možete preuzeti brošuru tečajeva u organizaciji Emmett Hrvatske.
DSC01299DSC01284DSC01280
EP-1-17 EP-1-16 EP-1-15 emmett-3-2 emmett-3 emmett 2014emtech-13-2 emtech13-1 emtech-12emmtech-1 emtech-2 emmett-3-3 Druga-grupa Emmett-LJ-1 CET-11 EP-1-12 EP-1-4 EP-1-1 ET-Maja-Nino slo ET-Maja-Nino-2 ET-Zgb-2 ET-Zgb-2EP-1-18