Lista EMMETT terapeuta

Lista licenciranih EMMETT terapeuta u kontinuiranoj edukaciji – Hrvatska 

Abecednim redom:
Prezime i ime Kontakt Stupanj
Bakarac
Waldvogel Gordana gordanaw@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Beli Manastir
Marđetko Tomislav djomar10071991@gmail.com EMMETT terapeut
Benkovac
Vidović Magdalena magdalena1507.vidovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Bibinje
Lisica Domagoj domagoj.lisica01@gmail.com EMMETT terapeut
Bjelovar
Maras Matea mateamaras01@gmail.com EMMETT terapeut
Bol
Matišić Ozren ozren.m@emmett-hr.com EMMETT terapeut EP1-EP6, EMMETT instruktor
Cres
Kučić Marina mari.kucic@gmail.com EMMETT terapeut
Čakovec
Jelenić Tina tkalectina@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje
Čavle
Brozović Marta brozovicmarta@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1
Trope Zrinka zizi.trope18@gmail.com EMMETT terapeut
Daruvar
Čehulić Marina marina_cehulic@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Šimunović Staša sstashasim20@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Donji Miholjac
Kovačić Elizabet elizabet.kovacic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Donja Stubica
Danijela Strugar danijela.strugar1@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Dubrovnik
Roko Jelena jelenaroko77@gmail.com EMMETT terapeut
Jasmina Tepšić jasmina.cvikic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Đakovo
Brevulj Jasminka brevia.jasminka@gmail.com EMMETT terapeut
Drenjančević Darija darija_domjanovic@net.hr EMMETT terapeut,EP1
Mirta Ručević mirtaru.67@gmail.com Emmett terapeut, EP1-EP3
Ručević Vanja fthkinja1908@gmail.com EMMETT terapeut
Pastva Ana anapastva96@gmail.com EMMETT terapeut
Hrvatska Kostajnica
Tuzlak Magdalena magi.tuzlak86@gmail.com EMMETT Terapeut
Imotski
Buljubašić Marijana mgvab@net.hr EMMETT terapeut
Ivanić Grad
Kurešić Eni eni4444@icloud.com EMMETT terapeut
Karlovac
Ivana Štedul info@senzogym.hr EMMETT terapeut, EP1
Maja Duvančić Furač majaduvancic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Kaštela
Keškić Franjo franjo.keskic95@gmail.com EMMETT terapeut
Krapinske Toplice
Čališ Filip calisfilip@gmail.com EMMETT terapeut
Križevci
Martinčić Ivana martincic.ivana.1997@gmail.com EMMETT terapeut
Rusan Andrija rusan.andrija@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Kutina
Vukelić Kristina kosa.kristina@gmail.com EMMETT terapeut
Labin
Radonić Barbara barbara.radonic25@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Livade
Pogorevac Neda nedapogorevac@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Makarska
Boban Željka zeljkaboban3@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Danese Maja majadanese@inet.hr EMMETT terapeut
Miloš Gordana goge.milos@gmail.com EMMETT terapeut
Mali Lošinj
Banić Ana anabanic16@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3, Spec. za žensko zdravlje
Metković
Ivana Gujinović ivanagujinovic@gmail.com EMMETT terapeut
Novalja
Redić Iva ivaredic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Omiš
Rakuljić Ivana rakuljic3011@gmail.com EMMETT terapeut
Orahovica
Buljan Marin buljanmarin8@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Špoljarić Jazvanac Kristina kristinaspoljaric99@gmail.com EMMETT terapeut EP1-EP4
Osijek
Bareš Mirela bares.mirela@gmail.com EMMETT terapeut,EP1
Cindrić Mirna mima95os@gmail.com EMMETT terapeut
Dravinski Marija dravinski.m@gmail.com EMMETT terapeut
Gajari Anita anitagajari@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Habjanić Dunja dunjah1@hotmail.com EMMETT terapeut
Iža Sonja sonja.iza@gmail.com EMMETT terapeut, EP1- EP3, EmmCare za osobe s posebnim potrebama
Kovačić Elizabet elizabet.kovacic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Matković Vanja vanja.bucan@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Petrinec Irena irena.petrinec2@gmail.com EMMETT terapeut, EP1- EP2
Pope-Gajić Ozana ozana@ergovita.hr EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama, EmmTech tutor, Senior Emmett instruktor M1-EP4
Stojanović Ivan stolernr2212@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Šargač Filip filip.sargac1@gmail.com EMMETT terapeut
Tot Ozana Katarina ozana_katarina@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Pakrac
Ivona Lujanac ivona2376@gmail.com EMMETT terapeut
Povljana
Tičić Ivona ticicivona@hotmail.com EMMETT terapeut
Pula
Benčić Gracijela gracebencic69@yahoo.it EMMETT terapeut, EP1-EP2
Divković Nakić Natalija natalijadivkovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama; EMMETT4Dogs instruktor
Križman Klaudija klaudija_krizman@hotmail.com EMMETT terapeut
Maras Kornelija kmaras0404@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Popovača
Erendić Kristijan kristijan.erendic@gmail.com EMMETT terapeut,EP1-EP6
Požega
Ivanešić Matea matea.ivanesic2410@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Prelog
Lipić Mateja matea.l.589@gmail.com EMMETT terapeut
Raša
Hrvatin Suzana suzanahrvatin63@gmail.com EMMETT terapeut
Rijeka
Babeli vičević Tanja tanja.babeli@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1- EP4
Crnković Neven n.crnkovic@schrack.hr EMMETT terapeut
Cvitan Jelena jelena.cvitan6@gmail.com EMMETT terapeut
Jakovac Ana anna.jakovac@gmail.com EMMETT terapeut
Kadrić Kusić Žana zana.kadric@gmail.com EMMETT terapeut
Marincel Antolović Iva ivamarincel@gmail.com EMMETT terapeut
Maržić Maja maja.marzic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Miketa Aleksandar acomiketa@gmail.com EMMETT terapeut, EP1- EP4, EmmTech tutor
Nožarić Sendi sendi.malinic@gmail.com EMMETT terapeut
Pantić Zlatko zlatko.pantic.ri@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Rogić Tanja ljtanja85@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Smokvina Adriana adriana.smokvina@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Stanić Pliskovac Kristina s.kiksa@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Težak Zorana zoza_t@net.hr EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama
Vidljinović Darija darija.vidljinovic@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1
Rovinj
Radolović Bonassin Manuela manuela.bonassin@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Samobor
Žokalj Renata renata.z@emmett-hr.com EMMETT terapeut, EmmTech tutor, EP1
Nikolina Celizić nikolina.cela@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Samaržija Ivana strksi@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Sesvete
Koren Ksenija ksenija.koren1@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Sinj
Budimir Bekan Antonia antonia.bekan@gmail.com EMMETT terapeut
Sisak
Pavlović Lucija lucija.pav1995@gmail.com EMMETT terapeut
Slatina
Tina Jeđud tjvukovski@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Špoljarić Kristina kristinaspoljaric99@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Slavonski Brod
Lebić Josip j.lebic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Pavelić Barbara barbara.pavelic.barbi@gmail.com EMMETT terapeut EP1-EP3
Satinović Mikleušević Simona simki78@hotmail.com EMMETTt terapeut, EP1-EP2
Split
Berić Ognjen ognjenberic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Bilić Anđela andjela.bilic@gmail.com EMMETT terapeut
Crvarić Jelena jelena_crvaric@yahoo.com EMMETT terapeut
Dragojević Katica katie.glavinovic@gmail.com EMMETT terapeut
Družijanić Antonella antonella.druzijanic@gmail.com EMMETT terapeut
Maras Robertina robertinamaras4@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Marina Parać Reljan paracmarina@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1
Milinić Sanja sanjamilinic@gmail.com EMMETT terapeut
Mindoljević Sladjana sladjana.mindoljevic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Nigojević Ana a.nigojevic.sa@gmail.com EMMETT terapeut
Nikolina Žuvela niki.zuvela@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Okula Jelena j.okula@hotmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4, EmmTech tutor
Pavić Danijela da.nijelapavic@gmail.com EMMETT terapeut
Pleština Franćeska franceskaplestina@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Ševo Lucija lucesevo@gmail.com EMMETT terapeut
Šimunac Zrinka zrine1911@yahoo.com EMMETT terapeut
Vratarić Goran goranvrataric@yahoo.com EMMETT terapeut
Stobreč
Geleta Silvija silfgel@gmail.com EMMETT terapeut
Strmec
Čeh Ana ana.zugec@zg.t-com.hr Emmett terapeut, EP1
Nataša Dutković Škrapec natasadutkovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Sveta Nedelja
Dukši Dario duksi.dario@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Sveti Ivan Zelina
Nasteski Ana ana@musculus.hr EMMETT terapeut
Šibenik
Tijana Jurjević tijana.jurjevic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Trogir
Radić Teo teo.radic23@gmail.com EMMETT terapeut, EmmTech tutor, EP1-EP2
Umag
Imamović Azra azra.vu@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Šišić Pamela pamela.sisic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Varaždin
Gužvinec Tatjana tatjanag4@gmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1
Keča Ksenija ksenijakeca@gmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1
Šebijan Martina martina.sebijan@hotmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1-EP2
Živković Slađana sladjanazivkovic01@gmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1
Varaždinske Toplice
Šarec Danijela dsarec1986@gmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1
Vela Luka
Tasovac Anamarija anamarijat8@gmail.com EMMETT terapeut
Vinkovci
Kristić Snježana snjezana.kristic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama, EmmTech tutor
Adriana Markanović adriana.markanovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Vrbovec
Bekavac Mirjana mirjana.bekavac3@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Vukovar
Marinković Igor rogi.alpacino@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Maslovara Saša sasamaslovara@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Zadar
Antišin Antonija antonijaab@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Brčić Maja maja.veli.iz@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Dujmov Tina tdujmov777@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Frigan Lucija lucija.frigan@gmail.com EMMETT terapeut
Kecman Nino nino.kecman@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6,EmmTech tutor, Emmett instruktor M1-6
Majcenović Anamarija anam.majc@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Marnika Jure jmarnika@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Nekić Ivona ivona.nekic11@gmail.com EMMETT terapeut
Nekić Marina marinanekic@yahoo.com EMMETT terapeut
Parić Rona rona14paric@gmail.com EMMETT terapeut
Pensa Karla karlapensa222@gmail.com EMMETT terapeut
Štrmelj Barbara barbarastrmelj@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Štrmelj Lucija lucija.strmelj@propriocentar.com EMMETT terapeut
Vladanović Ivan ivan.vladanovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Zagreb
Babić Matea babic.matea4@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Baričić Lucija lucija.baricic@gmail.com EMMETT terapeut
Borak Marina marinaborak@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP5
Borković Matija matija.borkovic2701@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Borovac Štefanović Leda lbstef@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama, EmmTech tutor, Emmett instruktor M1-6
Borzić Maja majaborzic12@gmail.com EMMETT terapeut
Božić Tamara tamara.matkovic@hotmail.com EMMETT terapeut
Bekić Iva   iva.bekic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Budimir Marinić Tea tea.budimir@gmail.com EMMETT terapeut
Charabe Jadranka jadranka.charabe@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama
Čulina Nino nino.culina@svkatarina.hr EMMETT terapeut
Dujmić Lea dujmic.lea@gmail.com EMMETT terapeut
Fonjak Ines ines.fonjak@gmail.com EMMETT terapeut
Fotez Maja maja.fotez@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6,EmmTech tutor, Emmett instruktor M1-6
Fuketa Nika nika.fuketa@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Hranilović Maja majahranilovic@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Jakšić Mirjana mirjana.jaksic@mingo.hr EMMETT terapeut, EP1
Kelemen Jelena jelena.kelemen@svkatarina.hr EMMETT terapeut, EP1
Klaić Ines ines.klaic@outlook.com EMMETT terapeut, EP1
Kovačević Ana akovacevic1808@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Kralj Kristina kristina.osmak@gmail.com EMMETT terapeut
Labar Vesna vesna.labar@gmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1
Lener Pavić Višnja pavic.visnja@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Livaković Antonija livakovic.antonija@gmail.com EMMETT terapeut
Majcenović Anamarija anam.majc@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Majdak Marijana majdakmarijana@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama
Maras Marija majamaras@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Marinac Ivana ivanacorina@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Marković Sandra sm.markovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Matijević Mirjana plazaninm@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Mavra Morana morana.mavra@gmail.com EMMETT terapeut
Mihić Katarina mihic009@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Milinković Anamarija milinkovic.anamarija@hotmail.com EMMETT terapeut
Midžić Sanja fizikalnapetrova@arithera.hr EMMETT terapeut
Paić Lucija paiclucija@gmail.com EMMETT terapeut
Pakračić Tajana t.pakracic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Pašalić Branimira branimira.pasalic@gramamed.hr EMMETT terapeut
Paškov Dugandžija Gordana gordana.pd@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama, EmmTech tutor, EMMETT instruktor M1-6
Pavić Andrea andrea111pavic@gmail.com EMMETT terapeut
Pavlović Mira mira.pavlovic.a4@gmail.com EMMETT terapeut
Pavlović Senčić Tena tenaps1995@gmail.com EMMETT terapeut
Pem Bernarda bernardapem@yahoo.com EMMETT terapeut
Perić Anamarija anamarija.peric@hotmail.com EMMETT terapeut
Perić Tamara tamara-peric@hotmail.com EMMETT terapeut
Plastić Jozica jozica.plastic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Popović Darinka popovic.darinka007@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Preskar Gordan gordan_pre@hotmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Renard Mirjana mirjana.nastic.hr@gmail.com EMMETT terapeut
Režek Natalija nrezek@manualmed.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Srečić Marija marija.srecic@yahoo.com EMMETT terapeut
Stanišić Barbara stanisic.barbara@gmail.com EMMETT terapeut
Stipanović Suzana suzanastipanovic1@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Šestak Veronika veronikasestak@gmail.com EMMETT terapeut
Škarpona Anamarija anamarija.magdic@gmail.com EMMETT terapeut"
Štedul Ivana info@senzogym.hr EMMETTterapeut, EP1
Tublikanec Dora tubikanecdora@gmail.com EMMETT terapeut
Vidatić Ines ines.vidatic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Ujević Suzana suzana.ujevic@gmail.com EMMETT terapeut
Uzun Gordana uzun.gordana@gmail.com EMMETT terapeut
Vujošević Bojan bojci5@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Zekulić Ada adazekulic1@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Zidarić Jasna jasna.zidaric@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Zlatar
Pozaić Ivana ivpozaic14@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Bosna i Hercegovina
Darko Bilić BiH Mostar darkobilic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Ivan Baketarić BiH Mostar bake2897@gmail.com EMMETT terapeut
Benjamin Vladić BiH Mostar benjamin.mz@hotmail.com EMMETT terapeut
Josip Bubalo BiH Međugorje josipbubalo107@gmail.com EMMETT terapeut
Ivana Čutura Krtalić BiH Mostar ivanaacutura89@gmail.com EMMETT terapeut
Marija Pavičić BiH Ljubuški marija.pavicic92@gmail.com EMMETT terapeut
Glorija Tomas BiH Mostar glorijatomas@gmail.com EMMETT terapeut
Vedran Marinčić BiH Čitluk vedran_marincic@hotmail.com EMMETT terapeut
Luka Prce BiH Mostar lukaprce@outlook.com EMMETT terapeut
Tomislav Pinjuh BiH Mostar pinjuhtomislav@gmail.com EMMETT terapeut
Kenan Gosto BiH Mostar nokebabo@gmail.com EMMETT terapeut
Tomislav Romić BiH Posušje tromic99@gmail.com EMMETT terapeut

Etički kod EMMETT terapeuta

1 misao o “Lista EMMETT terapeuta

  1. Povratni ping: Što je Emmett terapija? | Tomislav Vrbanec

Komentari su zatvoreni.