Lista EMMETT terapeuta za ljude

Lista licenciranih EMMETT terapeuta za ljude u kontinuiranoj edukaciji – Hrvatska 

Abecednim redom:
Prezime i ime Kontakt Stupanj
Bakarac
Waldvogel Gordana gordanaw@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4, Advanced Limphatics
Beli Manastir
Marđetko Tomislav djomar10071991@gmail.com EMMETT terapeut
Benkovac
Vidović Magdalena magdalena1507.vidovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Bjelovar
Brozović Jurišić Tamara tamarabroza@yahoo.com EMMETT terapeut
Leljak Lea lealeljak1@gmail.com EMMETT terapeut
Živko Kornelija zivkokornelija@gmail.com EMMETT terapeut
Bol
Matišić Ozren ozren.m@emmett-hr.com EMMETT terapeut EP1-EP6, EMMETT instruktor
Buzet
Sandalj Tjaša welnessstyletjasa@gmail.com EMMETT terapeut
Crikvenica
Košuljandić Iva iva_kosuljandic@yahoo.com EMMETT terapeut
Čakovec
Jelenić Tina tkalectina@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, Advanced Limphatics
Šilec Lucija lucija.silec@gmail.com EMMETT terapeut
Čavle
Brozović Marta brozovicmarta@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP5
Daruvar
Čehulić Marina marina_cehulic@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP5
Šimunović Staša sstashasim20@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Donji Miholjac
Kovačić Elizabet elizabet.kovacic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Donja Stubica
Danijela Strugar danijela.strugar1@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Dubrovnik
Ćulić Bruno bculic150@gmail.com EMMETT terapeut
Roko Jelena jelenaroko77@gmail.com EMMETT terapeut
Jasmina Tepšić jasmina.cvikic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Đakovo
Brevulj Jasminka brevia.jasminka@gmail.com EMMETT terapeut
Mirta Ručević mirtaru.67@gmail.com Emmett terapeut, EP1-EP3
Ručević Vanja fthkinja1908@gmail.com EMMETT terapeut
Pastva Ana anapastva96@gmail.com EMMETT terapeut
Hrvatska Kostajnica
Tuzlak Magdalena magi.tuzlak86@gmail.com EMMETT Terapeut
Imotski
Karoglan Ivica ikaroglan0@gmail.com EMMETT terapeut
Ivanić Grad
Tremac Josipa pepafit@gmail.com EMMETT terapeut
Karlovac
Bene Dijana dijana.bene@gmail.com EMMETT terapeut
Ivana Štedul info@senzogym.hr EMMETT terapeut, EP1
Maja Duvančić Furač majaduvancic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP5
Kaštela
Keškić Franjo franjo.keskic95@gmail.com EMMETT terapeut
Koprivnica
Pažić Biljana biljana.babic82@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Križevci
Rusan Andrija rusan.andrija@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP5
Krk
Kolić Laura laura.kolic@gmail.com EMMETT terapeut
Kolić Danijela kolicdanijela@gmail.com EMMETT terapeut
Kutina
Juretić Vedrana vedrana.juretic@gmail.com EMMETT terapeut
Labin
Juričić Lara lara.juricic201@gmail.com EMMETT terapeut
Načinović Elena elena.vozila@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Radonić Barbara barbara.radonic25@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Advanced Limphatics
Livade
Pogorevac Neda nedapogorevac@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Advanced Limphatics
Lovran
Osbah Filip osbahf@gmail.com EMMETT terapeut
Makarska
Boban Željka zeljkaboban3@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Danese Maja majadanese@inet.hr EMMETT terapeut
Miloš Gordana goge.milos@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Mali Lošinj
Banić Ana anabanic16@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3, Spec. za žensko zdravlje
Zekić Iva iva.fucic@gmail.com EMMETT terapeut
Metković
Ivana Gujinović ivanagujinovic@gmail.com EMMETT terapeut
Novalja
Redić Iva ivaredic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Omiš
Orahovica
Buljan Marin buljanmarin8@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Špoljarić Jazvanac Kristina kristinaspoljaric99@gmail.com EMMETT terapeut EP1-EP4
Osijek
Bareš Mirela bares.mirela@gmail.com EMMETT terapeut,EP1
Cindrić Mirna mima95os@gmail.com EMMETT terapeut
Dravinski Marija dravinski.m@gmail.com EMMETT terapeut
Gajari Anita anitagajari@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Habjanić Dunja dunjah1@hotmail.com EMMETT terapeut
Iža Sonja sonja.iza@gmail.com EMMETT terapeut, EP1- EP3, EmmCare za osobe s posebnim potrebama
Kovačić Elizabet elizabet.kovacic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Matković Vanja vanja.bucan@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Pandurević Ružica ruzica.pandurevic@gmail.com EMMETT terapeut
Petrinec Irena irena.petrinec2@gmail.com EMMETT terapeut, EP1- EP2
Pope-Gajić Ozana ozana@ergovita.hr EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama, EmmTech tutor, Senior Emmett instruktor M1-EP4
Stojanović Ivan stolernr2212@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Šargač Filip filip.sargac1@gmail.com EMMETT terapeut
Tot Ozana Katarina ozana_katarina@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Pakrac
Ivona Lujanac ivona2376@gmail.com EMMETT terapeut
Povljana
Tičić Ivona ticicivona@hotmail.com EMMETT terapeut
Pula
Benčić Gracijela gracebencic69@yahoo.it EMMETT terapeut, EP1-EP3
Divković Nakić Natalija natalijadivkovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama; EMMETT4Dogs instruktor, Advanced Limphatics
Kokanović Magdalena magdakoka@gmail.com EMMETT terapeut
Maras Kornelija kmaras0404@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Advanced Limphatics
Popovača
Erendić Kristijan kristijan.erendic@gmail.com EMMETT terapeut,EP1-EP6
Požega
Ivanešić Matea matea.ivanesic2410@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Pregrada
Fišter Ivana ivana.cucek27@gmail.com EMMETT terapeut
Prelog
Lipić Mateja matea.l.589@gmail.com EMMETT terapeut
Rijeka
Babeli Vičević Tanja tanja.babeli@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1- EP6, Advanced Limphatics
Balog Alma alma20kappo@gmail.com EMMETT terapeut
Cvitan Jelena jelena.cvitan6@gmail.com EMMETT terapeut
Dragičević Tatjana dragicevicka@yahoo.com EMMETT terapeut
Jokić Maja mp_ri@yahoo.com EMMETT terapeut
Kadrić Kusić Žana zana.kadric@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Malešević Katarina katarinamalesevic4@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Maržić Maja maja.marzic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP5
Miketa Aleksandar acomiketa@gmail.com EMMETT terapeut, EP1- EP6, EmmTech tutor
Nekić Martina martinanekic93@gmail.com EMMETT terapeut
Nožarić Sendi sendi.malinic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Pantić Zlatko zlatko.pantic.ri@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Plišić Antonia antoniaplisic96@gmail.com EMMETT terapeut
Rogić Tanja ljtanja85@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP5, Advanced Limphatics
Smokvina Adriana adriana.smokvina@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Stanić Pliskovac Kristina s.kiksa@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Advanced Limphatics
Šalinović Dajana dajana-fizio@hotmail.com EMMETT terapeut
Težak Zorana zoza_t@net.hr EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama
Trpkov Miodrag bowen.rijeka@gmail.com EMMETT terapeut
Udović Lorena lorena.udovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Vidljinović Darija darija.vidljinovic@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Rovinj
Radolović Bonassin Manuela manuela.bonassin@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Wagner Lešić Petra pepywagner@yhoo.com EMMETT terapeut
Samobor
Žokalj Renata renata.z@emmett-hr.com EMMETT terapeut, EmmTech tutor, EP1
Nikolina Celizić nikolina.cela@gmail.com EMMETT terapeut, EP1, Advanced Limphatics
Samaržija Ivana strksi@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP5, Advanced Limphatics
Sesvete
Koren Ksenija ksenija.koren1@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Sinj
Budimir Bekan Antonia antonia.bekan@gmail.com EMMETT terapeut
Sisak
Pavlović Lucija lucija.pav1995@gmail.com EMMETT terapeut
Prelošćan Ivana ivana.preloscan@gmail.com EMMETT terapeut
Slatina
Tina Jeđud tjvukovski@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Špoljarić Kristina kristinaspoljaric99@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Slavonski Brod
Lebić Josip j.lebic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Pavelić Barbara barbara.pavelic.barbi@gmail.com EMMETT terapeut EP1-EP3
Satinović Mikleušević Simona simki78@hotmail.com EMMETT t terapeut, EP1-EP3, Advanced Limphatics
Split
Berić Ognjen ognjenberic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Advanced Limphatics
Bilić Anđela andjela.bilic@gmail.com EMMETT terapeut
Jelavić Jasna jjelavic@net.hr EMMETT terapeut, EP1
Mandić Ivan i.mandic83@gmail.com EMMETT terapeut
Maras Robertina robertinamaras4@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP5
Marina Parać Reljan paracmarina@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1
Milinić Sanja sanjamilinic@gmail.com EMMETT terapeut
Mindoljević Sladjana sladjana.mindoljevic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP5, Advanced Limphatics
Nikolina Žuvela niki.zuvela@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Okula Jelena j.okula@hotmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4, EmmTech tutor
Pavić Danijela da.nijelapavic@gmail.com EMMETT terapeut
Pavlov Maretić Lucija 1996lucija@gmail.com EMMETT terapeut
Pleština Franćeska franceskaplestina@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Smoje Zrinka zrinka.smoje@gmail.com EMMETT terapeut
Ševo Lucija lucesevo@gmail.com EMMETT terapeut
Šimunac Zrinka zrine1911@yahoo.com EMMETT terapeut
Stobreč
Geleta Silvija silfgel@gmail.com EMMETT terapeut
Strmec
Čeh Ana ana.zugec@zg.t-com.hr Emmett terapeut, EP1
Nataša Dutković Škrapec natasadutkovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Sveta Nedelja
Dukši Dario duksi.dario@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Sveti Ivan Zelina
Nasteski Ana ana@musculus.hr EMMETT terapeut
Šibenik
Trogir
Radić Teo teo.radic23@gmail.com EMMETT terapeut, EmmTech tutor, EP1-EP5
Umag
Andrijašević Vlatka vlatka43@gmail.com EMMETT terapeut
Imamović Azra azra.vu@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Šišić Pamela pamela.sisic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Varaždin
Gužvinec Tatjana tatjanag4@gmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1
Keča Ksenija ksenijakeca@gmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1-EP2
Šebijan Martina martina.sebijan@hotmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1-EP2
Živković Slađana sladjanazivkovic01@gmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1
Varaždinske Toplice
Šarec Danijela dsarec1986@gmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1
Vela Luka
Velika Gorica
Tičarić Ana ana.tiari623@gmail.com EMMETT terapeut
Vinica
Šikonja Hudelj Tina tina.sikonja.hudelja@gmail.com EMMETT terapeut
Vinkovci
Kristić Snježana snjezana.kristic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama, EmmTech tutor
Adriana Markanović adriana.markanovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Vrbovec
Bekavac Mirjana mirjana.bekavac3@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP5, Advanced Limphatics
Dorić Valentina doric.valentina@gmail.com EMMETT terapeut
Vukovar
Marinković Igor rogi.alpacino@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Maslovara Saša sasamaslovara@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Zadar
Antišin Antonija antonijaab@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Brčić Maja maja.veli.iz@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Dujmov Tina tdujmov777@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Kecman Nino nino.kecman@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Advanced Limphatics, EmmTech tutor, Emmett instruktor M1-6
Majcenović Anamarija anam.majc@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Marnika Jure jmarnika@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Nekić Maja majanekic95@gmail.com EMMETT terapeut
Rotim Daniel danielrotim01@gmail.com EMMETT terapeut
Štrmelj Barbara barbarastrmelj@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Zekanović Ivana ivana.zekanovic@gmail.com EMMETT terapeut
Vladanović Ivan ivan.vladanovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Zagreb
Antolić Darija daantolic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Babić Matea babic.matea4@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Baričić Lucija lucija.baricic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Beneta Josip beneta.josip@gmail.com EMMETT terapeut
Borak Marina marinaborak@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Advanced Limphatics
Borković Matija matija.borkovic2701@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Borovac Štefanović Leda lbstef@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama, EmmTech tutor, Emmett instruktor M1-6, Advanced Limphatics
Borić Šejla sejlaboric.1@gmail.com EMMETT terapeut
Bekić Iva   iva.bekic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Budimir Marinić Tea tea.budimir@gmail.com EMMETT terapeut
Charabe Jadranka jadranka.charabe@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama, Advanced Limphatics
Čulina Nino nino.culina@svkatarina.hr EMMETT terapeut, EP1
Ćosić Josipa cosic.josipa81@gmail.com EMMETT terapeut
Ćosić Maja maychi.zmaychi@gmail.com EMMETT terapeut
Dević Monika devic321@gmail.com EMMETT terapeut
Dujmić Lea dujmic.lea@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Ercegovac Iva ivaercegovac1@gmail.com EMMETT terapeut
Fonjak Ines ines.fonjak@gmail.com EMMETT terapeut
Fotez Maja maja.fotez@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Advanced Limphatics, EmmTech tutor, Emmett instruktor M1-6
Fuketa Nika nika.fuketa@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Grkinić Anna copakannaa@gmail.com EMMETT terapeut
Hranilović Maja majahranilovic@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Advanced Limphatics
Hršak Maja mpaljevi@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Kelava Mateja k.mateja90@gmail.com EMMETT terapeut
Kelemen Jelena jelena.kelemen@svkatarina.hr EMMETT terapeut, EP1-EP2
Klaić Ines ines.klaic@outlook.com EMMETT terapeut, EP1-EP5, Advanced Limphatics
Knez Sunčana suncana_knez@yahoo.com EMMETT terapeut
Kovačević Drmić Ana akovacevic1808@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Kralj Kristina kristina.osmak@gmail.com EMMETT terapeut
Kraljeta Iva ikraljeta@gmail.com EMMETT terapeut
Kutija Ana ana.kutija@gmail.com EMMETT terapeut
Labar Vesna vesna.labar@gmail.com EMMETT TERAPEUT, EP1-EP2
Lener Pavić Višnja pavic.visnja@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Livaković Antonija livakovic.antonija@gmail.com EMMETT terapeut
Majcenović Anamarija anam.majc@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Majdak Marijana majdakmarijana@yahoo.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama, Advanced Limphatics
Maras Marija majamaras@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Marinac Ivana ivanacorina@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Marković Sandra sm.markovic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6
Matijević Mirjana plazaninm@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Mavra Morana morana.mavra@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Melša Neda neda.melsa@gmail.com EMMETT terapeut
Mihelj Ana ana.autoskola@gmail.com EMMETT terapeut
Mihić Katarina mihic009@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP5, Advanced Limphatics
Pakračić Tajana t.pakracic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Pašalić Branimira branimira.pasalic@gramamed.hr EMMETT terapeut
Paškov Dugandžija Gordana gordana.pd@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP6, Spec. za žensko zdravlje, EmmCare za osobe s posebnim potrebama, EmmTech tutor, EMMETT instruktor M1-6, Advanced Limphatics
Pavić Andrea andrea111pavic@gmail.com EMMETT terapeut
Pavlović Senčić Tena tenaps1995@gmail.com EMMETT terapeut
Pem Bernarda bernardapem@yahoo.com EMMETT terapeut
Perić Anamarija anamarija.peric@hotmail.com EMMETT terapeut
Perić Tamara tamara-peric@hotmail.com EMMETT terapeut
Plastić Jozica jozica.plastic@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Popović Darinka popovic.darinka007@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Eva Popović eva.popovic@gmail.com EMMETT terapeut
Preskar Gordan gordan_pre@hotmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP5, Advanced Limphatics
Račić Martina martina.racic2607@gmail.com EMMETT terapeut
Renard Mirjana mirjana.nastic.hr@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Režek Natalija nrezek@manualmed.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Starčević Ivan ivanstarcevicster@gmail.com EMMETT terapeut
Stipanović Suzana suzanastipanovic1@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Šarić Mia mgiaschi@yahoo.com EMMETT terapeut
Šestak Veronika veronikasestak@gmail.com EMMETT terapeut
Škarpona Anamarija anamarija.magdic@gmail.com EMMETT terapeut"
Štedul Ivana info@senzogym.hr EMMETTterapeut, EP1
Tubikanec Dora dorachameleon@gmail.com EMMETT terapeut, EP1
Uzun Gordana uzun.gordana@gmail.com EMMETT terapeut, EP1, Advanced Limphatics
Veliki Samantha semisemi2209@gmail.com EMMETT terapeut
Vujošević Bojan bojci5@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2
Zekulić Ada adazekulic1@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP4
Zidarić Jasna jasna.zidaric@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP2, Advanced Limphatics
Zaprešić
Crnković Mirna mobylity@gmail.com EMMETT terapeut
Kerić Arijana arijana.keric@gmail.com EMMETT terapeut
Lučić Marina lucic.marina61@gmail.com EMMETT terapeut
Zlatar
Pozaić Ivana ivpozaic14@gmail.com EMMETT terapeut, EP1-EP3
Bosna i Hercegovina
Darko Bilić BiH Mostar darkobilic@gmail.com EMMETT terapeut, EP3, Advanced Limphatics
Ivan Baketarić BiH Mostar bake2897@gmail.com EMMETT terapeut
Benjamin Vladić BiH Mostar benjamin.mz@hotmail.com EMMETT terapeut
Josip Bubalo BiH Međugorje josipbubalo107@gmail.com EMMETT terapeut
Ivana Čutura Krtalić BiH Mostar ivanaacutura89@gmail.com EMMETT terapeut
Marija Pavičić BiH Ljubuški marija.pavicic92@gmail.com EMMETT terapeut
Glorija Tomas BiH Mostar glorijatomas@gmail.com EMMETT terapeut
Vedran Marinčić BiH Čitluk vedran_marincic@hotmail.com EMMETT terapeut
Luka Prce BiH Mostar lukaprce@outlook.com EMMETT terapeut
Tomislav Pinjuh BiH Mostar pinjuhtomislav@gmail.com EMMETT terapeut
Kenan Gosto BiH Mostar nokebabo@gmail.com EMMETT terapeut
Tomislav Romić BiH Posušje tromic99@gmail.com EMMETT terapeut
Iva Baćak BiH Posušje iva.bakula363@gmail.com EMMETT terapeut
Branimir Jelčić BiH Mostar jelcic.branimir4@gmail.com EMMETT terapeut
Martina Sabljić BiH Široki Brijeg martinasabljic345@gmail.com EMMETT terapeut
Martina Marinčić BiH Ljubuški martina.marincic5123@gmail.com EMMETT terapeut
Draga Matić BiH Ljubuški draga.matic16@gmail.com EMMETT terapeut
Lucijana Barišić BiH Ljubuški luca.baree@gmail.com EMMETT terapeut
Marija Brbor BiH Ljubuški marija.brbor@gmail.com EMMETT terapeut
Marija Šantić BiH Čitluk marija.santic99@gmail.com EMMETT terapeut
Nejra Mišić BiH Gornji Vakuf-Uskoplje nejra_misic@outlook.com EMMETT terapeut
Josip Mršić BiH Mostar josip.mrsic1505@gmail.com EMMETT terapeut
Ana Čerkez BiH Široki Brijeg ana.cerkez@fzs.sum.ba EMMETT terapeut
Tina Tomić BiH Ljubuški tinatomic48@gmail.com EMMETT terapeut
Martina Ćorić BiH Široki Brijeg martinabosnjak5@gmail.com EMMETT terapeut
Jozo Marković BiH Stolac jozomarkovic53@gmail.com EMMETT terapeut

Etički kod EMMETT terapeuta

Kameleonski pristup tijelu